Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Jrkconn
Certificering: ISO9001
Modelnummer: JFPH11RA-serie
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Neem contact met ons op
Prijs: Contact us
Verpakking Details: PE zakverpakking
Levertijd: 7-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000000 per week
Rij: |
Drievoudige rij |
Toonhoogte: |
2,54 mm |
Oriëntatie: |
Rechte hoektype |
Contactmateriaal: |
Messing |
Materiaal behuizing: |
PA9T |
Beplating: |
Goudplating |
Rij: |
Drievoudige rij |
Toonhoogte: |
2,54 mm |
Oriëntatie: |
Rechte hoektype |
Contactmateriaal: |
Messing |
Materiaal behuizing: |
PA9T |
Beplating: |
Goudplating |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Pitch | 1.27 mm / 2.0 mm / 2.54 mm |
| Rij | Drie rijen |
| Kleur | Zwart, ondersteuning op maat |
| Isolatiemateriaal | Zwart polyester UL94V-0 |
| Standaard | PA9T+30%G.F. |
| Contactmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Contactplaten | Vervaardiging uit ruwe rubber |
| Huidige rating | 3A |
| Contactweerstand | Max. 20 mΩ |
| Dielectrische sterkte | Min. 1000V |
| Voltagebestendigen | 550 V AC/min |
| Werktemperaturen | Vergulding: van -55°C tot 125°C Blokkering met tin: van -40°C tot 105°C |
| Temperatuur van het solderen | +260°C, maximaal 10 seconden |
| Verkoopeenheden | Pakket | Haven |
|---|---|---|
| Eenvoudige post | Buis / PE-zak / bak / band en spoelverpakking | Shenzhen |
| Hoeveelheid (pcs) | 1 - 100K | > 100K |
|---|---|---|
| Geschatte levertijd (werkdag) | 15 | Onderhandeld |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies