Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Jrkconn
Certificering: ISO9001, ISO14001
Modelnummer: JFPH11VM1-serie
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Neem contact met ons op
Prijs: Contact us
Verpakking Details: PE zakverpakking
Levertijd: 7-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000000 per week
Toonhoogte: |
2,54 mm |
Oriëntatie: |
SMT-Type |
Contactmateriaal: |
Messing |
Materiaal behuizing: |
PA6T |
Aantal posities: |
1-40p |
Beplating: |
Gouden Flits |
Toonhoogte: |
2,54 mm |
Oriëntatie: |
SMT-Type |
Contactmateriaal: |
Messing |
Materiaal behuizing: |
PA6T |
Aantal posities: |
1-40p |
Beplating: |
Gouden Flits |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Toonhoogte | 1,0 mm / 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm / 3,96 mm |
| Rij | Enkele rij |
| Kleur | Zwart, ondersteuning op maat |
| Isolatie materiaal | Zwart polyester UL94V-0 |
| Standaard | PA6T+30%GF |
| Contactmateriaal | Messing Cuzn 36Pb3(C36000) |
| Contactbeplating | Vergulden, vertinnen |
| Huidige beoordeling | 3A/contactmax. |
| Contactweerstand | Max. 20mΩ |
| Diëlektrische sterkte | Min. 1000V |
| Bestand tegen spanning | 550V wisselstroom/minuut |
| Bedrijfstemperaturen | Vergulden: van -55℃ tot 125℃ Vertinnen: van -40℃ tot 105℃ |
| Soldeer temperatuur | +260℃, maximaal 10s |
| Verpakkingsdetails | |
|---|---|
| Eenheden verkopen | Enkel artikel |
| Pakket | Buis / PE zak / dienblad / tape en spoelverpakking |
| Haven | Shenzhen |
| Hoeveelheid (stuks) | Geschatte levertijd (werkdagen) |
|---|---|
| 1 - 100K | 15 |
| > 100K | Te onderhandelen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies