Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Jrkconn
Certificering: ISO9001
Modelnummer: JFPH11VM-serie
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Neem contact met ons op
Prijs: Contact us
Verpakking Details: PE zakverpakking
Levertijd: 7-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000000 per week
Toonhoogte: |
2,54 mm |
Oriëntatie: |
SMT-Type |
Contactmateriaal: |
Messing |
Materiaal behuizing: |
PA9T |
Beplating: |
Vertinning |
Sollicitatie: |
PCB, stroom, automobiel, printplaat, |
Toonhoogte: |
2,54 mm |
Oriëntatie: |
SMT-Type |
Contactmateriaal: |
Messing |
Materiaal behuizing: |
PA9T |
Beplating: |
Vertinning |
Sollicitatie: |
PCB, stroom, automobiel, printplaat, |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Pitch | 1.27 mm / 2.0 mm / 2.54 mm zijn beschikbaar |
| Rij | Dubbele rij |
| Kleur | Zwart, ondersteuning voor maatwerk |
| Isolatiemateriaal | Zwart polyester UL94V-0 |
| Standaard | PA9T+30%G.F |
| Contactmateriaal | Messing |
| Contactbeplating | Goudplating, Tinplating |
| Stroomsterkte | 3A |
| Contactweerstand | Max. 20mΩ |
| Diëlektrische sterkte | Min. 1000V |
| Weerstandsspanning | 550V AC/minuut |
| Bedrijfstemperaturen | Goudplating: van -55℃ tot 125℃ Tinplating: van -40℃ tot 105℃ |
| Soldeertemperatuur | +260℃, max. 10s |
| Verkoopeenheden | Pakket | Haven |
|---|---|---|
| Enkel item | Tube / PE Bag/Tray / Tape&Reel Verpakking | Shenzhen |
| Hoeveelheid (stuks) | 1 - 100K | > 100K |
|---|---|---|
| Geschatte levertijd (werkdagen) | 15 | Te onderhandelen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies