Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Jrkconn
Certificering: ISO9001
Modelnummer: JRK15EDGKA-3,5/3,81
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Neem contact met ons op
Prijs: Contact us
Verpakking Details: Verpakking van PE-zakken
Levertijd: 7-14 werkdagen
Betalingscondities: T/T, MoneyGram, D/P, D/A, L/C
Levering vermogen: 1000000 per week
Toonhoogte: |
3.5/3.81mm |
Nominale stroom: |
8A |
Schroef: |
M2.0 staal verzinkt |
Contactmateriaal: |
Messing, geplateerde Ni |
Draadguide: |
28-16AWG |
Aantal polen: |
2P~24P |
Model: |
JRK15EDGKA-3,5/3,81 |
Toonhoogte: |
3.5/3.81mm |
Nominale stroom: |
8A |
Schroef: |
M2.0 staal verzinkt |
Contactmateriaal: |
Messing, geplateerde Ni |
Draadguide: |
28-16AWG |
Aantal polen: |
2P~24P |
Model: |
JRK15EDGKA-3,5/3,81 |
| Modelnummer | JRK15EDGKA-3.5/3.81 reeks |
| Type | Insteekbaar |
| Pitch | 3.5/3.81 mm |
| Pools | 2~22P |
| Schroefmateriaal | M2.0 Staal, zinkplatering |
| Contactmateriaal | Fosforbronzen, Ni-geplatte |
| Werktemperatuur | -30°C ~ +120°C |
| Draadkooi | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Huismateriaal | Vervaardiging uit de Unie |
| Standaardspanning | 300 V |
| Voltage-bestendigen | AC 1500V / 1min |
| Huidige rating | 8A |
| Torsen | 0.2Nm (1.7 lbin) |
| Draadmeter | 28-16AWG |
| Max Soldering | +250°C gedurende 5 seconden |
| De lengte van de band | 6 tot en met 7 mm |
| Kleur | Groen |
| Toepassing | Luchtvaart, spoorvervoer, scheepsbouw, machines, metallurgische chemie, energiecommunicatie, elektrische bediening, enz. |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
| Pakket | Tray/zak + kartonnen verpakking |
| Haven | Shenzhen |
| Hoeveelheid (pcs) | 1 - 100K |
| Monsters | 3 ~ 7 |
| Geschatte levertijd | 15 werkdagen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies