Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Jrkconn
Certificering: ISO9001
Modelnummer: JRK15EDGVC-2.5
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Neem contact met ons op
Prijs: Contact us
Verpakking Details: Verpakking van PE-zakken
Levertijd: 7-14 werkdagen
Betalingscondities: T/T, MoneyGram, D/P, D/A, L/C
Levering vermogen: 1000000 per week
Model: |
JRK15EDGVC-2.5 |
Toonhoogte: |
2,5 mm |
Palen: |
2P~24P |
Materiaal (pinkop)): |
met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Kleur: |
Groente |
Type: |
Doorgaand gat, rechte kop |
Model: |
JRK15EDGVC-2.5 |
Toonhoogte: |
2,5 mm |
Palen: |
2P~24P |
Materiaal (pinkop)): |
met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Kleur: |
Groente |
Type: |
Doorgaand gat, rechte kop |
Hoogwaardige terminalconnector met messingspenen met tinplaat, ontworpen voor betrouwbare PCB-schroefterminalverbindingen in verschillende elektronische toepassingen.
JRKCONN, opgericht in 2011, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in elektronische connectoren.500 m2 faciliteit beschikt over meer dan 100 productie-eenheden en uitgebreide mogelijkheden, waaronder vormontwikkeling, spuitgieten, stempelen, automatische montage en kwaliteitscontroles.
| Modelnummer | JRK15EDGVC-2.5 |
|---|---|
| Huismateriaal | Vervaardiging uit de Unie |
| Type | Plug-in terminalblok |
| Huidige rating | 5A |
| Pitch | 2.5 mm |
| Nominale spanning | 150 V |
| Pools | 2P~24P |
| Voltage-bestendigen | AC 1300V / 1min |
| Materiaal (Pin Header) | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kleur | Groen |
| Temperatuurbereik | -40°C~+105°C |
| Max Soldering | +250°C gedurende 5 seconden |
Opmerking: De kleur van het product kan enigszins afwijken van de afbeeldingen als gevolg van variaties in de monitorinstellingen.
![]()
| Verkoopeenheden | Pakket | Haven | |
|---|---|---|---|
| Eenvoudige post | PE-zak + kartonnen verpakking | Shenzhen | |
| Verzendopties | Vliegvracht, zeevracht of expresscourier (DHL, FedEx, UPS) | ||
| Hoeveelheid (pcs) | Monsters | 1 - 100K | > 100K |
| Geschatte levertijd (werkdag) | 3 ~ 7 | 15 | Onderhandeld |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies