Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Jrkconn
Certificering: ISO9001
Modelnummer: JFPH11VM-serie
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Neem contact met ons op
Prijs: Contact us
Verpakking Details: Buisverpakking/rolverpakking
Levertijd: 7-15 werkdagen
Betalingscondities: T/t, moneygram, l/c
Levering vermogen: 1000000 per week
Type: |
Stapeltype mannelijke pin-header |
Toonhoogte: |
2,54 mm |
Hoogte van de isolator: |
3 mm |
pinlengte: |
Aangepast |
Aantal pinnen: |
04 ~ 80-polig |
Been: |
Goudplating |
Isolatiemateriaal: |
PPS |
Pin -materiaal: |
Messing |
Type: |
Stapeltype mannelijke pin-header |
Toonhoogte: |
2,54 mm |
Hoogte van de isolator: |
3 mm |
pinlengte: |
Aangepast |
Aantal pinnen: |
04 ~ 80-polig |
Been: |
Goudplating |
Isolatiemateriaal: |
PPS |
Pin -materiaal: |
Messing |
| Specification | Details |
|---|---|
| Pitch | 1.27mm, 1.778mm, 2.0mm, 2.54mm, 5mm, support customization |
| Row Number | Dual Row |
| Connection Type | SMT |
| Pin Material | Brass |
| Insulation material | PPS, UL94V-0 |
| Pin Number | 4pin ~ 80pin |
| Pin Length | Customized |
| Insulation Height | H=3.0mm |
| Surface Treatment | Gold plating, tin plating |
| Current Rating | 3A |
| Operating Temperature | from -55℃ to 105℃ |
| Soldering Temperature | 260℃,10s max. |
| Application Fields | Communication equipment, industrial control, military industry, power supply, medical equipment, etc. |
| Selling Units | Package | Port |
|---|---|---|
| Single Item | Tube / PE Bag/Tray / Tape&Reel Packing | Shenzhen |
| Quantity (pcs) | Samples | 1 - 100K | > 100K |
|---|---|---|---|
| Lead Time (working days) | 3 ~ 7 | 15 | To be negotiated |