Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Jrkconn
Certificering: ISO14001
Modelnummer: JFPH09HM-serie
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Neem contact met ons op
Prijs: Contact Us
Verpakking Details: PE-zak / buis / dienblad / tape & spoel Verpakking
Levertijd: 7-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1000.000 per week
|
Geslacht:
|
mannelijke penkop
|
Sollicitatie:
|
PCB-raad
|
Isolatiemateriaal:
|
PA6T
|
Contactmateriaal:
|
Messing
|
Pin:
|
1-40 pincode
|
Hoogte van de isolator:
|
H=2 mm
|
Beplating:
|
met een breedte van niet meer dan 50 mm
|
Huidige beoordeling:
|
1.5 A
|
|
Geslacht:
|
mannelijke penkop
|
|
Sollicitatie:
|
PCB-raad
|
|
Isolatiemateriaal:
|
PA6T
|
|
Contactmateriaal:
|
Messing
|
|
Pin:
|
1-40 pincode
|
|
Hoogte van de isolator:
|
H=2 mm
|
|
Beplating:
|
met een breedte van niet meer dan 50 mm
|
|
Huidige beoordeling:
|
1.5 A
|
Wat zijn pin header connectoren?
Een pin header is een type elektrische connector. Deze connector wordt veel gebruikt in elektronica of instrumentatie van PCB's (printplaten) en fungeert als een brug tussen twee geblokkeerde PCB's, en wordt gebruikt om stroom of signalen over te dragen.
1. Jrkconn is een professionele fabrikant van connectoren met 15 jaar ervaring. Onze hoofdproducten omvatten Machined pin headers series, machined female header series, ejector headers, box headers, pin headers, female socket connectoren, pogo pin connectoren, DIN41612 connectoren, terminals en andere connectoren.
2. We hebben een professioneel team en ingenieurs om de connectoroplossingen voor u te bieden.
3. Snelle levering. Jrkconn levertijd is 7 - 14 werkdagen.
4. One-stop service, bespaart u tijd en kosten. Er zijn meer dan 1000 soorten producten om aan uw verschillende eisen te voldoen.
| Isolatiemateriaal | Zwart Polyester UL94V-0 |
| Standaard |
PA6T + 30%G.F |
| Contactmateriaal | Messing |
| Contact Plating | Vergulde |
| Pitch | 1.27mm / 2.0mm / 2.54mm/ speciale pitch |
| Aantal rijen | Dubbele rij |
| Isolatiehoogte | H=2mm |
| Aantal posities | 4 - 80 PIN |
| Nominale stroom | 1.5Ampère/contact max |
| Isolatieweerstand | 1000 MΩ |
| Contactweerstand | 20 MΩ |
| Weerstandsspanning | 450V |
| Bedrijfstemperaturen | -55°C~ +105°C |
| Soldeertemperatuur | 220°C, 10s max. |
| Verkoopeenheden | Enkel item |
| Pakket | Tube / PE zak/ tray / tape&reel verpakking |
| Haven | Shenzhen |
| Aantal (stuks) | Monsters | 1 - 100K | > 100K |
| Geschatte levertijd (werkdag) |
3 - 7 | 15 | Nader te bepalen |
![]()
Wij zijn een professionele fabrikant met 15 jaar ervaring gespecialiseerd in elektronische connectoren. Onze hoofdproducten zijn pin headers, female headers, box headers, ejector headers, pogo pin connectoren, DIN41612 connectoren, pinnen en andere elektronische connectoren, met goede kwaliteit en concurrerende prijzen.
Ja, wij leveren de monsters aan onze klanten om de kwaliteit van het product te controleren.
We raden onze klanten aan om monsters bij ons af te nemen voordat ze een bestelling plaatsen. Dit helpt klanten ons product en onze kwaliteit beter te begrijpen.
Ze zijn gratis voor 1 of 2 stuks monsters, klanten betalen alleen de expresskoerierskosten.
De standaard leverdatum van monsters is ongeveer 3-5 werkdagen, en aangepaste monsters hebben 7-10 werkdagen nodig.
Als een klant een kwaliteitsprobleem vindt, neem dan contact met ons op; wij zullen het probleem bestuderen en zo snel mogelijk oplossingen bieden.
Welkom om onze fabriek te bezoeken, wij zullen u ons professionele productieproces laten zien, en we hopen dat we een lange zakelijke relatie met u kunnen hebben.