Productdetails
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Jrkconn
Certificering: ISO9001
Modelnummer: JRK250-3.5
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Neem contact met ons op
Prijs: Contact us
Verpakking Details: PE-zakverpakking
Levertijd: 7-14 werkdagen
Betalingscondities: T/T, MoneyGram, D/P, D/A, L/C
Levering vermogen: 1000.000 per week
|
Toonhoogte:
|
3,5 mm
|
Aantal polen:
|
1P~24P
|
Nominale stroom:
|
7a
|
Huisvesting:
|
PA66, UL94V-0
|
Speldkopbal:
|
met een breedte van niet meer dan 50 mm
|
Draadguide:
|
22-18AWG
|
|
Toonhoogte:
|
3,5 mm
|
|
Aantal polen:
|
1P~24P
|
|
Nominale stroom:
|
7a
|
|
Huisvesting:
|
PA66, UL94V-0
|
|
Speldkopbal:
|
met een breedte van niet meer dan 50 mm
|
|
Draadguide:
|
22-18AWG
|
| Materiaalspecificaties | |
|---|---|
| Modelnummer | JRK250-3.5 |
| Type | PCB Veerklem |
| Steek | 2.5mm, 3.5mm, 5.0mm, 7.0mm |
| Polen | 1~XXP |
| Draadbescherming | Fosforbrons, Nikkel Plating |
| Pin Header | Messing, Tin Plating |
| Behuizingsmateriaal | PA66, UL94V-0 |
| Elektrische Specificaties | |
| Nominale Spanning | 150V |
| Weerstandsspanning | AC 1500V / 1Min |
| Nominale Stroom | 7A |
| Draaddikte | 22-18AWG |
| Mechanische Specificaties | |
| Maximale Soldeer | +250°C gedurende 5 Sec |
| Strip Lengte | 10mm |
| Kleur | Groen |
| Verkoopeenheden | Enkel item |
| Pakket | Tray/zak + kartonnen doos verpakking |
| Haven | Shenzhen |
| Geschatte Levertijd | |
|---|---|
| Monsters | 3 ~ 7 werkdagen |
| 1 ~ 100K | 15 werkdagen |